Aktualności


Szanowni Państwo,
To była naprawdę wspaniała uroczystość, i chcielibyśmy serdecznie podziękować Państwu za Waszą obecność, dobre słowa i piękne życzenia. To dla nas ogromnie ważne, że mogliśmy podzielić tę chwilę z Wami wszystkimi.
Prosimy również naszych mieszkańców o ciepłe przyjęcie i zrozumienie. To dzięki Wam nasza społeczność jest tak wyjątkowa. Razem możemy tworzyć piękne wspomnienia i budować jeszcze lepszą przyszłość. Dziękujemy wszystkim jeszcze raz i cieszymy się na dalszą współpracę z Wami!
W imieniu swoim
i całej społeczności szpitala
Dyrektor Agnieszka Szałko


RELACJA Z OTWARCIA NOWEGO ZAKŁADU OPIEKUŃCZO-LECZNICZEGO PSYCHIATRYCZNEGO DLA DOROSŁYCH W WĘGORZEWIE

Szanowni Państwo,

11 października 2023 roku to dzień, który zapisze się na stałe w historii naszej społeczności jako moment, w którym otworzyliśmy nowy, niezwykle ważny rozdział w rozwoju zdrowia psychicznego i opieki senioralnej. Tego dnia uczestniczyliśmy w uroczystym otwarciu Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego Psychiatrycznego dla Dorosłych w Węgorzewie.

Na tej wyjątkowej uroczystości gościliśmy wielu ważnych gości, Panią Urszulę Pasławską, Poseł na Sejm RP, Pana Gustawa Marka Brzezina, Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Panią Jolantę Piotrowską, Członka Zarządu Województwa, Panią Marzennę Supranowicz, Starostę Powiatu Węgorzewskiego oraz Pana Krzysztofa Kołaszewskiego, Burmistrza Węgorzewa.

Przybyli także zaproszeni przedstawiciele innych placówek ochrony zdrowia i pomocy społecznej, służb mundurowych, organizacji pozarządowych oraz obecni i emerytowani współpracownicy Szpitala Psychiatrycznego w Węgorzewie oraz Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego Psychiatrycznego dla Dorosłych w Rudziszkach.

Podczas uroczystości mieliśmy zaszczyt uhonorować osoby, które wniosły znaczący wkład w rozwój naszego szpitala i ZOLP

To właśnie ich zaangażowanie uczyniło nasze miejsce wyjątkowym i pełnym troski o zdrowie psychiczne i opiekę nad osobami dorosłymi.

Uroczystość ta była pełna ciepłych słów, życzeń i wzruszeń, a przede wszystkim była dostojnym momentem, w którym podzieliliśmy się nadzieją na przyszłość.

Dziękujemy wszystkim gościom za obecność i wsparcie, które sprawiły, że ten dzień był wyjątkowy. Teraz, z optymizmem i determinacją, otwieramy nowe drzwi w opiece zdrowotnej i opiece nad osobami starszymi, gotowi do tworzenia lepszej przyszłości dla naszej społeczności

Bardzo dziękujemy

Dyrektor Szpitala Agnieszka Szałko


Zakład Opiekuńczo – Leczniczy Psychiatryczny dla Dorosłych w Węgorzewie

Zapraszamy do obejrzenia materiału.


Szanowni Państwo,

11 października będziemy mieli przyjemność oficjalnie otworzyć Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Psychiatryczny dla Dorosłych w Węgorzewie.

Jest to wyjątkowe wydarzenie, które z wielką radością pragniemy Państwu zaprezentować. Zapraszamy serdecznie do wirtualnego obejrzenia naszego nowo powstałego zakładu, abyście mogli z bliska poznać jego udogodnienia i przyjazne otoczenie.

Jednocześnie prosimy o wsparcie i trzymanie kciuków, ponieważ naszym głównym celem jest zapewnienie najwyższej jakości opieki dla naszych podopiecznych.

Liczymy na Państwa wsparcie i ciepłe przyjęcie


To wspaniała wiadomość! 👍

Wprowadzenie zewnętrznych siłowni do Szpital Psychiatryczny SPZOZ w Węgorzewie  oraz Wojewódzkiego Ośrodka Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia w Giżycku (placówki szpitala) to znakomity krok w kierunku poprawy opieki nad pacjentami🌞

Aktywność fizyczna ma ogromne znaczenie dla zdrowia psychicznego i fizycznego, dlatego jest to doskonały dodatek do programu terapeutycznego. Dzięki temu pacjenci mogą cieszyć się korzyściami płynącymi z regularnej aktywności fizycznej, co może pomóc im w procesie zdrowienia i rehabilitacji.

Podobne inicjatywy są kluczowe dla podnoszenia jakości opieki nad pacjentami i promowania ich ogólnego dobrostanu.

Zdrowie psychiczne i fizyczne są nieprzerwalnie ze sobą związane, dlatego ważne jest, aby zapewnić pacjentom wsparcie zarówno na płaszczyźnie psychicznej, jak i fizycznej .

Bardzo dziękuję i gratuluję mojemu zespołowi 😊 

To nasz kolejny mały krok do przodu ! A już dziś wiadomo, że czekamy na kolejne nowe wyposażenie 👍

Agnieszka Szałko 

Dyrektor szpitala 

Projekt dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach RPO Warmia i Mazury na lata 2014-2020. “Doposażenie Szpitala Psychiatrycznego SPZOZ w nowoczesnym sprzęt i aparaturę medyczną oraz środki ochrony osobistej”

Szpital Psychiatryczny SPZOZ w Węgorzewie ogłasza przetarg nieograniczony na najem części powierzchni dachu, o wielkości 30 m2 z przeznaczeniem na instalację infrastruktury telekomunikacyjnej, położonej na nieruchomości zlokalizowanej w Giżycku przy ul. Warszawskiej 41A, na działce nr 255/2, obręb 2m.

Więcej informacji uzyskają Państwo pod adresem: https://szpitalpsychiatrycznywegorzewo.pl/index.php/category/inne-przetargi/

Teleplatforma Pierwszego Kontaktu

TPK

TELEPLATFORMA PIERWSZEGO KONTAKTU

800 137 200

Jeden numer dla całej Polski (bezpłatny)

Więcej szczegółowych informacji znajdą Państwo na stronie NFZ:

https://www.nfz.gov.pl/kontakt/teleplatforma-pierwszego-kontaktu/

Światowy Dzień Chorego

Skip to content