Oddziały

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Psychiatryczny dla Dorosłych

Zakład Opiekuńczo – Leczniczy Psychiatryczny dla Dorosłych usytuowany jest w Węgorzewie na ulicy Generała Jóżefa Bema 12. Posiada 81 łóżek, dla pacjentów u których stwierdzono przewlekłą chorobę psychiczną wymagającą leczenia i stałej, fachowej opieki specjalistycznej.

Do Zakładu Opiekuńczo – Leczniczego przyjmowani są pacjenci z rozpoznaniem : otępienie w przebiegu choroby Alzheimera, schizofrenia, manie i epizody maniakalne oraz osoby z upośledzeniem umysłowym.

Do ZOL-u nie są przyjmowani pacjenci z rozpoznaniem choroby alkoholowej oraz jej powikłań.

Celem utrzymania wysokiej jakości świadczonych usług medycznych w Zakładzie Opiekuńczo – Leczniczym Psychiatrycznym dla Dorosłych, Szpital zatrudnia technika masażystę. Zajęcia rehabilitacyjne prowadzone są w pomieszczeniu przystosowanym do tego celu, przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu medycznego

Kierownik: lek. Rafał ZWIERZYKOWSKI

87 421 62 28 wew. 14
kierownik.zolp@szpitalpsychiatrycznywegorzewo.pl

Pielęgniarka oddziałowa: mgr piel. Zofia JARKA

87 421 62 28 wew. 13
oddzialowa.zolp@szpitalpsychiatrycznywegorzewo.pl

Psycholog: mgr Alicja TYNECKA

wew. 18

Sekretarka medyczna: lic. Joanna BYCZEK

87 421 62 28 wew. 10
zolp@szpitalpsychiatrycznywegorzewo.pl

Wszystkie osoby zainteresowane naszym wsparciem, zapraszamy do współpracy.

Jesteśmy po to, by pomagać !

Indywidualna troska o pacjenta jest tym, czym się charakteryzujemy.

Nasz doświadczony personel medyczny jest na Twoje potrzeby.

„Zdrowie psychiczne najwyższym dobrem człowieka”